• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ÜYE OLMAK İÇİN MÜRACAAT FORMU
ÜYE OLMAK için BU FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ. Formu doldurmak için LÜTFEN RESMİN ÜSTÜNE BASIN.. BU SİTEDEN VERECEĞİNİZ SİPARİŞTEKİ ÜRÜNLER SADECE LR GÜVENCESİ İLE LR'DAN YURTİÇİ KARGO İLE SİZE GELİR. ÖDEMEYİ KİŞİYE DEĞİL LR ŞİRKETİNE YAPARSINIZ.
PRİM VE HIZLI KAZANÇ SİSTEMİ (FAST TRACK)
LR, kaliteli ürünlerin yanında rakipsiz prim sistemine sahiptir. Yani LR’da kazancın üst sınırı yoktur. Ayrıca LR'a ÜYE OLDUĞUNUZDA kriterleri gerçekleştirseniz her ay minimum prim kazancı olan 1.500, 3.000, 6.000 veya 8.000 TL.'ye sahip olabilirsiniz. Bilgi için "RESMİN ÜSTÜNE" basınız.
LR'DA BAŞARI HİKAYEM VE KARİYER SÜRECİM
SİZDE KENDİ BAŞARI HİKAYENİZİ YAZABİLİR VE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. BENİ ARAYIN STRATEJİNİZİ OLUŞTURALIM. Lütfen YAZININ ÜSTÜNE basınız.
LR 'DA ÜYE OLMA VE YENİ ÜYELER İÇİN İNDİRİMLİ ÖZEL PAKETLER
Sağlık ve güzellik alanında yenilikçi çözümlerle sizlerin daha fazla bilinçlenmesinizi sağlıyoruz, Olağanüstü etkisi ile Aloe Vera bitkisi bu konuda çok önemli bir rol oynuyor. Unutmayın sağlığımız bizim en kıymetli hazinemiz! LR, kaliteden asla ödün vermeden ilerliyor. BİLGİ için lütfen YAZININ ÜSTÜNE basınız.

Anasayfa

Karolina Kurkova EdP parfümleri yerine YENİ DAHA ETKİLİ VE DAHA KALICI "Shine by Day EdP" ile "Shine by Night EdP" parfümler sizlerin beğeninize sunuldu. Bu fırsat kaçmamalı. Hemen arayınız....
Hepimiz daha sağlıklı olmak ve uzun yaşamak için vitamin ve minareler ihtiyaç duyarız. Vitamin ihtiyacı; yaş ve cinsiyete göre değişir, ayrıca hastalıklarla ilişkili olarak ta vücut için gerekli ek vitaminler almak gerekebilir. Ancak vücut ihtiyacı olan vitaminleri üretemez, günlük olarak içinde yeterli vitamin barındıran besinler daha doğrusu ihtiyaç duyulan miktar kadar vitamin alınmalı. Ve düzenli olarak kullanmak gerekir. En çok sorulan hususlardan biri de; “ LR’da hangi üründeler de hangi vitaminler bulunmaktadır.”
Aloe vera ile retinol'ün muhteşem birleşimi. Aloe Vera Gece Kremi; yumuşak dokusu ve rahatlatan kokusu ile gece uyurken cildinizin yoğun bir şekilde yenilenmesi için mükemmel bir denge sağlar. Her cilt tipine uygundur. Hayranlıkla şaşıracağınız bir ürün. .
ÇOCUKLAR İÇİN MACERA BAŞLIYOR. LR ALOEVİA ÇOCUK SERİSİ.... 3'ü birarada ÇOCUK ŞAÇ VE VÜCUT SAMPUANI ile ALOEVERA ÇOCUK DİŞ MACUNU karşınızda.... Kaçırmayın !!!!!
LR ALOE VIA Besleyici-Onarıcı Saç Bakımı kuru ve yıpranmış saçın ihtiyaçlarına göre özel olarak mükemmel şekilde üretilmiş bütünsel bir saç bakım sistemidir. Fön işlemi, boyama veya düzleştirme – kadınların güzel görünmek için yaptığı neredeyse her şey saçı oldukça yorar ve kuruluk, mat görünüm ve saç kırılmalarına yol açar. Nemlendirici Aloe Vera ile, saçı besleyen, güçlendiren, onaran ve kırılmalardan koruyan Nutri-Oil- Repair-Complex’in benzersiz kombinasyonudur.
Çoğu iyileştirici özelliğini bilmediğimiz bu bitki nedir, vücut sağlığına nasıl faydaları vardır?
 3 
LR 2023 KATALOĞU
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Saat
tawk