• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ürün Dünyası

LR Ürünleri

Özellikle kozmetik grubundaki LR ürünleri cilt bakımı, yüz bakımı, erkek bakımı, saç bakımı, makyaj ürünleri, aloe vera ürünleri ve seçkin parfüm serileri ile dikkat çekiyor. 

Güneşin yaşlandırıcı etkisinden cildi koruyan, sertifikalı yaşlanma karşıtı kremler, Bruce Wills başta olmak üzere pek çok star'a ait lisansı Star Parfüm serisi, saç sağlığına büyük ölçüde katkı sağlayan saç bakım ürünleri... 


LRhealth & beauty dünyasında yaşamınız için zindelik, ferahlık ve yenilik sunacak eşsiz çözümler sizi bekliyor. 

En yeni teknolojiler ve içerik maddeleri kullanılarak üretilen LR ürünleri, yüz ve vücut bakımı alanında uzun yıllardır standartları belirliyor. En çok satan ürünlerimizi keşfedin: Mikrosilver ile fonksiyonel cilt bakımı, etkisi onaylanan Anti Aging çözümleri, sertifikalı Aloe Vera ürünleri, profesyonel kalitede saç bakımı ve birinci sınıf kozmetik. 

LR ürünlerini kullananlar, hayatlarına kattıkları sağlık ve güzelliğin keyfini çıkarıyor. Alman menşei üretilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalı ürünleri ile LR, 30 yıllık tecrübesini müşterilerine sunuyor. LR ürünleri yorumları %98 oranında olumlu sonuçlar olarak geri dönüyor. Kullandığı doğal özler ve modern teknoloji ile LR laboratuvarları yenilikçi uygulamalarla dikkati çekiyor. 

LR ürün fiyatları periyoduk yenilenen kampanya ve indirimlerle kolay ulaşım imkanı tanıyor. Özel LR kozmetik ürün setleri kampanya ve fırsat fiyatları ile kullanıcılara sunuluyor. Özellikle Aloe vera ürünleri ile müşterilerine doğal sağlığı sunmayı hedefleyen LR health & Beauty, vücudumuzun farklı bölgeleri için odaklanmış aloe vera ürünlerini sunuyor. 

Lr ürünleri nasıl kullanılır?
Her biri gayet basit kullanıma sahiptir ve özel ek bir çaba gerektirmez. Günlük krem ve jellerde olduğu gibi rahatça kullanılabilir. 

Yüz bakımı 
Özel bakım gerektiren cilt için geliştirdiğimiz çok özel ürünlerle cildinizin erkenden yaşlanmasını önleyebilir, yüzünüzü gerdirebilir ve mimik kırışıklıklarını azaltabilirsiniz. 

Cilt bakımı 
Yüksek Aloe Vera oranı ve değerli ek maddelerin bileşimi ile ideal bir cilt bakımın bütün ihityaçlarını tepeden tırnağa karşılar. 

Fonksiyonel bakım 
MICROSILVER PLUS tüm vücut için fonksiyonel bakımdır. Microsilver etken maddesi antibakteriyel, düzenleyici ve sağlamlaştırıcı etkilidir. 

Saç bakımı 
LR nova Pure; teknoloji, yüksek kalite ve doğallıktan oluşan eşsiz kombinasyon. Yenilikçi ana etken maddesi „Kerashine-Complex“ ile. 

Erkek cilt bakımı 
Erkeklere özel yenilikçi cilt bakımı. PLATINUM by Marcus Schenkenberg: Erkekler için günlük kullanıma uygun özel ve etkili bakım serisi. 

Kozmetik 
Makyajın yeni bir boyutunu yaşayın! LR Colours, tipe uygun renklerle göz doldurur - LR Deluxe ise büyüleyici efekt ürünleri içerir.
LR 2023 KATALOĞU
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.425820.5076
Saat
tawk